Carents.pl

O Projekcie

Wypożyczalnia Samochodów (P2P)

Moim zadaniem było stworzenie kompletnej i profesjonalnej platformy carsharing stworzonej z myślą o kierowcach, którzy poszukują nowych rozwiązań, umożliwia wynajem samochodów, prosto od właścicieli. Niezależnie od tego, jakiego auta poszukujesz, z pomocą wygodnej wyszukiwarki, znajdziesz modele, które cię interesują, do wypożyczenia w wybranym przez Ciebie terminie. Samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz sportowe zostały przyporządkowane do odpowiednich kategorii znajdujących się na stronie, umożliwiając swobodne przeglądanie poszczególnych pojazdów, wraz z ich parametrami.

CaRents.pl to carsharing który także umożliwia użytkownikom platformy łatwe dzielenie się swoimi prywatnymi samochodami i zarabianie na nich. Na stronie znajdziemy ponad tysiąc aktywnych ogłoszeń, dostępnych do Twojej dyspozycji od zaraz.

Realizacja: CaRents.pl
Image

Wybrane auto można swobodnie wypożyczyć na okres jednego dnia, tygodnia, a nawet kilku miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki szybkim usługom wynajmiesz odpowiedni pojazd, na terenie największych miast w Polsce, w pełni dostosowany do twoich potrzeb.


Nowoczesna platforma bez pośredników umożliwia łatwe udostępnianie oraz wypożyczenie wybranych marek, oraz modeli przy okazji wyjazdu w delegację, na wakacje, czy do przewiezienia odpowiedniego załadunku. Korzystaj z możliwości nowoczesnego carsharingu, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.


Co zostało wykonane?

Projekt Graficzny

Wykonany został profesjonalny projekt graficzny całości serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej Android i iOS

Wdrożenie Platformy

Platfroma została w całości wykonana na systemie CMS Wordpress, pomimo tego systemu została dopasowana pełna skalowalność na potrzeby jej szybkiego działania i dostępności. Po mojej stronie było także wykonanie aplikacji mobilnej na Android oraz iOS.

Pozycjonowanie SEO

Po wykonaniu całości serwisu, przyszła pora na jego pozycjonowanie. Przy pomocy wtyczki Rank Math Seo, witryna została wypozycjonowana oraz prawidłowo zaindeksowana w Google. Należy pamiętać, że tylko prawidłowe ustawienie tej wtyczki, da nam założony efekt.

Image

Masz StartUp i dopiero rozwijasz swoją nową firmę ?

Dla nowych firm udzielam stałego rabatu, oraz w niskiej cenie wykonam materiały reklamowe oraz stronę internetową, po to abyś mógł się zareklamować praktycznie od razu.

Projekty Logo, wizytówek, ulotek + innych materiałów graficznych + ich wydrukowanie

Prostą Stronę Internetową!

ZAPYTAJ O PAKIET DLA STARTUP
Icon
Shape